NOC WALKI O BŁOGOSŁAWIEŃSTWO DLA POLSKI W STRACHOCINIE 26-27 LUTY 2022 – AKTUALIZACJA

KOCHANI!

Zbliża się Noc Walki o Błogosławieństwo dla Polski. W dziejach naszej Ojczyzny wielokrotnie otrzymywaliśmy łaskę od Boga poprzez pokorną, ufną i stałą modlitwę. Nadszedł czas, byśmy we wspólnocie do niej powrócili. Nie może zabraknąć nam pokory i błagania na kolanach, kiedy ludzkie wysiłki utrzymujące tak kruchy przecież pokój, są zbyt słabe. Tylko Bóg może sprawić cud i odwrócić bieg historii pisanej nienawiścią.

Jako ludzie wiary wiemy to najlepiej. Dlatego nie może nas zabraknąć TEJ NOCY czuwających na modlitwie. Zabierzmy ze sobą Rodziny, oczyśćmy nasze sumienia i stańmy przed Panem Miłosiernym ze swoim dziękczynieniem i prośbą o błogosławieństwo dla Polski. Jeśli nie możemy tej nocy czuwać w wyznaczonych świątyniach, uczyńmy to w naszych domach. Ufam, że będzie to czas szczególnej łaski.

Zwracam się również z prośbą do członków Akcji Katolickiej i ich Rodzin o post w pierwszy piątek marca. Prośmy Boga, by miał miłosierdzie dla nas i całego świata. Moc modlitwy jest potężna, to oręż silniejszy niż wszystko, co jest w stanie wymyślić człowiek. Bądźmy więc ludźmi modlitwy z Miłości, a nie ze strachu.

Jeśli Bóg jest z nami, któż przeciwko nam!

Święty Andrzeju Bobolo – módl się za nami!

Jezu, ufamy Tobie!

 

Danuta Figiela

 

 

Zaproszenie ks. Józefa Niżnika, proboszcza parafii na Noc Walki do Sanktuarium Św Andrzeja Boboli w Strachocinie 26-27 luty 2022 r.