MARSZ ŚWIĘTOŚCI ŻYCIA – PRZEMYŚL 2019

Życie człowieka i jego godność ciągle są zagrożone. Musimy na różne sposoby głosić EWANGELIĘ ŻYCIA i domagać się jego ochrony. Ważne i konieczne jest zaangażowanie każdego z nas!

Stowarzyszenie „Miłość i Odpowiedzialność” Oddział Przemyski, we współpracy z Wydziałem Duszpasterstwa Rodzin Archidiecezji Przemyskiej oraz wieloma katolickimi Stowarzyszeniami i Ruchami działającymi na terenie naszej Archidiecezji, organizuje w dniu 27 kwietnia (sobota) 2019 r. w Przemyślu „MARSZ ŚWIĘTOŚCI ŻYCIA”. Od wielu już lat 27 kwietnia jest w naszej Ojczyźnie  dniem ekspiacji za grzechy aborcji, więc przede wszystkim chcemy tego dnia zjednoczyć się na wspólnej modlitwie.

16.30 – Eucharystia – Archikatedra przemyska

17.30 – Marsz ulicami miasta zakończony występem dzieci i młodzieży  w Domu Katolickim ROMA – ul. Grodzka 11

Zapraszamy do udziału oraz współorganizacji również Was. Bardzo liczymy na Waszą pomoc w rozprowadzaniu plakatów do parafii na terenie naszej Archidiecezji. Zachęcamy również do przygotowania, w miarę możliwości, transparentów promujących życie. Załączamy kilka plakatów do umieszczenia w dostępnych Wam miejscach na terenie waszych miejscowości.

 

Z serdecznym pozdrowieniem

Janina Kościelny

Prezes Stowarzyszenia

„Miłość i Odpowiedzialność”

Oddz. Przemyski