JESIENNY DZIEŃ SKUPIENIA W NOWYM ZAGÓRZU

Jesienny dzień skupienia członków Akcji Katolickiej z archiprezbiteratu sanockiego, odbył się 12 listopada br.  w parafii pw. św. Józefa w Nowym Zagórzu.

Po 2 letniej przerwie powróciliśmy na nowo do formacji duchowej jaką jest dzień skupienia. Zgromadzeni Członkowie Akcji Katolickiej rozpoczęli swoje spotkanie od adoracji Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie, w modlitwie różańcowej polecaliśmy naszą Ojczyznę, Kościół w Polsce oraz Akcję Katolicką, natomiast koronką do Bożego Miłosierdzia polecaliśmy dusze w czyśćcu cierpiące.

Najważniejszym punktem naszego spotkania była Msza św. koncelebrowana, której przewodniczył ks. prał. Józef Niżnikasystent diecezjalny, który wygłosił również homilię, a współkoncelebransami byli: ks. Marek Dec, proboszcz miejscowej parafii a także ks. Ludwik Pietrycha, proboszcz parafii w Wzdowie. 

Na zakończenie skierowano słowa podziękowania do ks. Asystenta Diecezjalnego i ks. Proboszcza Marka

Serdeczne podziękowania kieruję do wszystkich członków którzy wzięli udział w dniu skupienia, a członkom POAK w Nowym Zagórzy na czele z prezesem p. Andrzejem Łagódką za zorganizowanie tego spotkania .

Bóg zapłać!

Odpowiedzialny za pracę AK
w archiprezbiteracie sanockim
Jan Belniak