15 LAT STRONY INTERNETOWEJ

6 maja 2006 roku, ukazał się pierwszy wpis na stronie internetowej (wtedy jeszcze na www.ak.przemyska.pl) pt. „PIELGRZYMKA DO STRACHOCINY” zapraszający na XI Ogólnodiecezjalną Pielgrzymkę członków Akcji Katolickiej do Strachociny.

Od tamtego dnia mija właśnie 15 lat. Przez te lata na stronie ukazało się ok 1500 newsów, relacji z różnych spotkań. Aby przekazać relację z  II Kongresu Akcji Katolickiej utworzono dodatkową zakładkę, gdzie mogliśmy na bieżąco przekazywać informacje z przeżywania naszego kongresu.

Kolejna ważna data to 13 maja 2017 r., kiedy pojawił pierwszy artykuł w nowej odsłonie strony internetowej, którą dostosowaliśmy między innymi do urządzeń przenośnych jak telefony komórkowe czy tablety. Stara część strony została przeniesiona do archiwum, gdzie można ją oglądać pod adresem https://akprzemyska.pl/archiwalna.

W stałych częściach serwisu, takich jak z życia POAK, Nauczanie asystenta czy też formacja zamieszczaliśmy artykuły, pliki .mp3 do odsłuchania np. rekolekcji odbywających się w Strachocinie czy też materiałów formacyjnych dla członków Akcji Katolickiej.

W czasie tych 15 lat naszą stronę odwiedziło przeszło milion internautów. Najwięcej odwiedzających w jednym dniu, było w czwartek, 6 sierpnia 2020 r. w którym to było przeszło 1000 wejść na stronę.

Poza formacją, najczęściej odwiedzaną zakładką jest galeria, gdzie w zasobach galerii znajduje się ok. 120 000 zdjęć.

W tym miejscu chcę podziękować wszystkim osobom za pomoc przy tworzeniu tego serwisu. To dzięki Państwu, strona internetowa żyje i jest na bieżąco aktualizowana.