WAKACJE Z NIEPOKALANĄ I ŚW. FRANCISZKIEM

Zapraszamy dziewczyny na rekolekcje do Strachociny w dniach 7-10 sierpnia 2024 roku. Tym razem wakacje przeżyjemy nie tylko z Niepokalaną, ale i ze św. Franciszkiem, który wpatrzony w krzyż San Damiano, nieustannie pytał: Co mam czynić, Panie? Na to pytanie będziemy szukać odpowiedzi podczas rekolekcji, które poprowadzą: franciszkanin – o. Tomasz Szok OFMConv, s. Judyta M. Wojciechowska i Siostry Franciszkanki Rycerstwa Niepokalanej.

Jak co roku wakacyjna seria rekolekcyjna, to dawka pełna radości, modlitwy, wyciszenia, wspólnie spędzonego czasu w gronie rówieśniczek… To wpatrywanie się w Maryję, która najpiękniej umiała odpowiadać Bogu pokorne Fiat – Niech mi się stanie… To od Niej będziemy się uczyć, uległości, zapatrzenia i wsłuchania się w Słowo Boga.

Ostatnie lata, to lata ważne dla wszystkich synów i córek św. Franciszka. W nich obchodzimy 800-lecia… W tym roku 17 września przypada 800 lat jak św. Franciszek na górze Alwernia otrzymał stygmaty. Dlatego chcemy razem z Nim w zaciszu strachocińskiej kaplicy w Oratorium Sióstr wychodzić na górę, aby wpatrywać się w Oblicze Miłosiernego Ojca, który będzie nam szeptał: Co mamy czynić!

Zachęcamy do zapoznania się z planem rekolekcji, oraz do wypełnienia formularza zgłoszeniowego.
Zobaczcie też w Archiwum jak było w zeszłym roku i poprzednich latach…