SPOTKANIE SENIORÓW W OŚRODKU KULTURY W CZARNEJ K/ŁAŃCUTA

W sobotę 17 listopada Parafialny Oddział Akcji Katolickiej zorganizował seniorom spotkanie, które odbyło się  w Ośrodku Kultury w Czarnej k/Łańcuta.

Był przygotowany poczęstunek, na ciepło i na zimno, były napoje i przekąski. Były też i tańce, do których przygrywała nam Kapela Biesiadna z Gniewczyny.

Nie jest jednak najważniejsze co było na stole i ile, chociaż bardzo staraliśmy się godnie ugościć naszych seniorów, ale najważniejsze było samo spotkanie się i rozmowy wśród znajomych, przyjaciół, no i tańce jeśli komuś się wydaje że po 70-ce ludzie nie mogą tańczyć, zapewniam że tańczą wspaniale. Cieszymy że seniorzy odpowiedzieli na nasze zaproszenie ,że tak świetnie się bawili.

Dziękuję naszym młodym z Ruchu Apostolstwa Młodzieży, że pomogli nam przy organizacji tego spotkania, dziękuję pani dyrektor GOKiR Małgorzacie Wisz za bezpłatne udostępnienie sali, pani dyrektor GOPS Ewie Moskwa za dofinansowanie.

Dziękuję za życzliwość wielu ludzi których nie sposób tutaj wymienić.

 

Święty Jan Paweł II powiedział, ,,Dzisiaj potrzeba światu i Polsce ludzi mocnych sercem, którzy służą i miłują, błogosławią, a nie złorzeczą i błogosławieństwem ziemię zdobywają…”

Prezes POAK w Czarnej

Maria Tabaka